Warunki gwarancji

Warunki gwarancji 


 

Gwarancja udzielana jest przez sprzedawcę na okres 12 miesięcy

Gwarancji nie podlegają powłoki złocone, rodowane oraz anodowane. Trwałość koloru zależy od dbałości użytkownika oraz długości okresu użytkowania biżuterii.

Utlenianie się srebra bez powłoki, objawiające się żółknięciem biżuterii, to naturalny proces zachodzący na srebrze w kontakcie z powietrzem i nie może być powodem gwarancji.

Każda ingerencja w produkt - zmiana rozmiaru pierścionka, wymiana kamienia jubilerskiego, grawerowanie powierzchni oraz wszelkiego rodzaju usługi jubilerskie wykonane przez osoby trzecie powodują utratę gwarancji.

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych - pęknięcia, złamania, rozciągnięcia, wygięcia, zgniecenia na skutek wynikającej siły zewnętrznej.

Gwarancja nie obejmuje przebarwień powstałych w skutek użycia środków, które mogą wpływać na powierzchnię produktu: środki czystości, perfumy, pot, kwasy itp.

Gwarancja nie obejmuje przebarwień powstałych w skutek nieprawidłowego użytkowania płynu ARGENTUM lub płynu innego producenta przeznaczonego do czyszczenia biżuterii.

Utrata gwarancji następuje na skutek przesłania do sprzedawcy produkt, który jest niekompletny, czyli brakuje któregoś z elementów biżuterii w tym kamieni utraconych w wyniku nieodpowiedniego użytkowania.

Szczegółowy proces reklamacji opisany jest w regulaminie sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl