Inni klienci kupili również
Info o pamiątkach

Wyjaśnienie terminów związanych z pamiątkami

 


OBRAZKI SREBRNE - IKONY

 

producent

Wszystkie ikony prezentowane przez nasz sklep zostały wyprodukowane we Włoszech, zgodnie z kunsztem i tradycją obróbki metali szlachetnych.

 

 

wykonanie

Do produkcji ikon wykorzystano innowacyjny metal szlachetny o nazwie MIRO-SILVER, opatentowany na terytorium całej Europy. Jest to nowoczesny surowiec pokryty w procesie atomowym warstwą czystego srebra 999,95. Otrzymany drogocenny metal posiada wyjątkowe cechy, przewyższając jakością materiały pozyskiwane metodami tradycyjnymi. Jest odporniejszy na odkształcenia mechaniczne i śniedzenie, doskonale odbija światło, co podkreśla szlachetność srebra.

 

 

powłoka ochronna

Obrazek zabezpieczony jest warstwą lakieru, która chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Wpływa to na bezproblemowe użytkowanie bez potrzeby czyszczenia po każdorazowym dotknięciu ikony.

 

 

mocowanie

Obrazek można zarówno powiesić na ścianie, jak i postawić na półce na dołączonej podstawce.

 

 

czyszczenie

Do czyszczenia zalecamy używanie wyłącznie czystych, miękkich ściereczek, a w przypadku zabrudzeń letniej wody. Nie należy stosować detergentów, alkoholu ani znajdujących się w sprzedaży środków i ściereczek do czyszczenia srebra, gdyż mogą one uszkodzić warstwę ochronną.

 

 

oksydowanie

Oksydowanie to proces polegający na pokrywaniu srebra jego tlenkami, a w efekcie wyroby takie posiadają czarne akcenty i detale, co powoduje podkreślenie detali wzoru i efekt cieniowania. 

 

 

shabby chic

Shabby chic – stylistyka przedmiotów starych lub celowo postarzanych, w której dominują jasne pastelowe odcienie: biel, beż, żółć, błękit lub róż. Dekoracje w tym stylu polegają na pokryciu malowanego elementu kilkoma warstwami farby w taki sposób, by przez następną warstwę prześwitywała poprzednia.

 

 

CRYSTAL TEMPTATIONS®

producent

Crystal Temptations® jest pionierem w produkcji luksusowych upominków o nietuzinkowym designie z połączenia metalu pokrytego 24-karatowym złotem i kryształów Swarovskiego®. Wieloletnia tradycja, kunszt obróbki metalu i dbałość o szczegóły w połączeniu z oszałamiającym blaskiem kryształu Swarovskiego® sprawiają, że każda figurka stanowi swego rodzaju małe dzieło sztuki.

 

 

wykonanie

Dwukrotne galwaniczne pokrycie złotem 24 karatowym. Płaszcz bazowy oddziela metal od płaszcza końcowego, w celu zachowania doskonałego koloru złota poszycia końcowego. 

 

 

powłoka ochronna

Figurka zabezpieczona jest warstwą lakieru, która chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Wpływa to na bezproblemowe użytkowanie bez potrzeby czyszczenia po każdorazowym dotknięciu figurki.

 

 

kolekcja Gift made in Swarovski Crystals

Figurki i miniaturki z kryształkami Swarovskiego - miniatury kwiatków, zwierząt, autek oraz instrumentów muzycznych, bucików, aniołków i elfów. Innymi słowy cała paleta pamiątek z okazji narodzin dziecka, urodzin czy rocznic.

         

 

 

czyszczenie

Do czyszczenia zalecamy używanie wyłącznie czystych, miękkich ściereczek. Metalowe części powinny być wolne od potu, brudu i tłuszczu.

Nie należy stosować detergentów, alkoholu ani znajdujących się w sprzedaży środków i ściereczek do czyszczenia srebra. Unikaj kontaktu z chemikaliami (takimi jak kosmetyki, detergenty, perfumy itp.), które mogą uszkodzić warstwę ochronną.

Unikaj narażenia figurki na działanie promieni słonecznych przez dłuższy czas oraz wystawiania na działanie ciepła i wilgoci ponieważ może to spowodować uszkodzenie warstwy ochronnej.

Bezpośredni kontakt z wodą, inną cieczą lub w wilgotnym środowisku może spowodować korozję części metalowych

 

        

 

 

weryfikacja autentyczności kamieni Swarovski®

 

              

 Kliknięcie na przycisk poniżej przeniesie państwa na oficjalną stronę internetową Swarovski®, gdzie można zweryfikować autentyczność stosowanych kamieni w produktach CRYSTAL TEMPTATIONS®.

W tym celu należy wybrać opcję "CHECK BRAND"

i w polu formularza  wpisać " CRYSTAL TEMPTATIONS"

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl